Türkter-2

1. BÖLÜM | TANIŞMA - BİLGİ PAYLAŞIMI ve GENEL ANKETİN CEVAPLANMASI

Değerli Türkter Sitesi Paydaşları,

Web sayfamz içinde yer alan bu link sizin sitenize özel bir bilgilendirme ve istişare alanıdır.

Türkter Sitesindeki paydaşlar olarak sürece katkı sağlamak yahut toplantılarda dile getirmenizin uygun olmadığı ancak gelecekte diğer paydaşları da etkileyebilecek sorunlarınız varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sizler hakkında bilinmesi gereken ancak toplantılarda konuşulması uygun olmayan hususlar olabilmektedir. Bu anlamda pandemi nedeniyle sizlerle hızlıca bir araya gelip görüşmek imkanını da sıklıkla bulamıyoruz. bu nedenle sizlere sorulması ve gelen cevaplara göre tedbir alınarak, özzel sorunları olanlar maliklerin sorunlarının çözülerek sürece hazır hale gelebilmemiz için bir anket formatı oluşturduk. Ankete aşağıdaki linkten

Sizlerle genel olarak web sitemiz üzerinden iletişime geçmeyi tercih ediyoruz. Yoksa whatsapp gibi platformlardan veya sosyal medya üzerinden iletişim halinde olmak, sizleri psikolojik olarak çok yormakta, dedikodu, bilgi kirliliği veya bazen komşular arasında kavga ve hakaretlere varan dialoglar, istenmeyen mesajlar veya çok kayglı kişilerin veya menfaat beklentisi olan kişilerin yarattığı kaygılar ışığında sürü psikolojisi ile derin bir değerlendirme imkanı olmadan birlik ve beraberliğinize zarar verebilmektedir.

İşte bu nedenle ortak akılın, bilgi ağının tek bir yerde toplanması ve dağılması her daim birlik beraberliği güçlendireceği gibi istenmeyen durumlardan kurtulmuş olacağız. Genel olarak yaşanan tecürbelerden hareketle bu tavrı ortaya koyduk. İnşallah bunun verimliliğini de zaman içinde göreceksiniz.

Başlangıçta gelen sorular kapsamında yapılan bilgilendirme videolarımı izleminizi rica ederim. Özelden sorularınız olursa aşağıdaki iletişim kısmından bilgilerinizi doldurarak mesajınızı yazınız. Genelde aynı gün içinde cevap vermek imkanım olursa veriyorum ancak esasen her cumartesi günü bu tür mesajları okuyup değerlendirip sizlere yardımcı oluyorum.

YUKARIDAKİ AÇIKLAMALAR KAPSAMINDA SİTENİZ HAKKINDA TÜM MALİKLERİN DURUMU İLE İLGİLİ GENEL TESPİTLER İÇİN YAPILAN 1. ANKETE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.


2. BÖLÜM | HEYETİN SEÇİMİ HAKKINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR ve SİZLERİN HEYET İÇİN ÖNERECEĞİNİZ KİŞİLERİN TESPİTİ

Değerli Malikler, yapılacak toplantılarda hazırlık çalışmalarının ciddi ve hukuka uygun şekilde yürümesi için ilk işimiz yetkili ve etkin bir heyet belirlemektir. Bununla ilgili olarak sitemizdeki 5-6-7 nolu videoları izlediğinizi umuyorum.

Bu heyet hakkında sizlere önerilerim var.

1-)Mümkünse genç olmalarını,

2-) Mümkün mali bakımdan sıkıntı olmamalarını,

3-) Mümkünse teknik bilgi sahibi olan mimar, mühendis, inşaat taşeronu, müteahhit gibi mesleklerden olmalarını

4-) Söz sahibi olan öncü paydaşlar varsa bunların da heyette olmalarını diler ve tavsiye ederim.

Heyet üyelerinin sektöre ilişkin bilgi dağarcığının olması, dürüst ve fedakar insanlar olmaları faydalı olacaktır.

Bu kişilerin yaptığı iş zorlu bir iş olduğu için konudan anlamayan kişiler veya kendilerine özel menfaatler yaratmak isteyen kişiler sorun yaratabilirler.

Bu açıklama ışığında temsilci kurulunda görev almasını istediğiniz kişiler varsa lütfen 2. ANKETTE belirtiniz. İster kendinizi ister başka birini de önerebilirsiniz.

Sitemizde 25 blok var. Oy çokluğunun sağlanabilmesi ve rahat toplanılabilmesi bakımından 13 kişilik bir temsil heyeti olması ve toplantıların en az 9 kişi ile oluşturulmasını öneriyorum.

Bu kapsamda genel olarak her iki bloka bir temsilci olmasını planlanmıştır. Her Temsilcinin kimleri temsil ettiği de netleştirilecektir.

Bu ön bilgilendirme ve önerilerden sonra ortaya çıkan kişi sayısına göre sizlere ilk sonuçlar hakkında bir bilgilendirme videosu atacağım. Buna göre sizlerden gelen geri dönüşlere göre üzerinde karar kılınan son kişileri yetkilendirerek sürecimize başlayacağız.

Heyet vekaleten görev yapan bir karar organı olacaktır. Ben de bu heyetin her kararında zorunlu olarak bulunacağım. Her kararın sebep ve sonuçlarını sizlere ben bilgi vereceğim. Kurulun oy çokluğu ile aldığı kararlara benim de hukuk danışmanınız olarak attığım imza ile birlikte ilgili belgeler geçerlilik kazanacak.

Bu kapsamda bir kontrol ve çoğunluk iradesinin yürümesi sağlanacak, azınlıkta kalanlar ile ben ilgilenip neden kaygıları varsa o kaygıları ile ben ilgileneceğim. Kötü niyet yoksa çözümsüz hiç bir iş yoktur.

Lütfen aşağıdaki heyet seçim anketlerini doldururken sadece kendi oturduğunuz blok için oy kullanınız. Başka bloklar için oy kullanmayınız. Başka bloktaki kişiler için kullanılan oylar yok sayılacaktır.

Eğer formda önerilen isim veya isimlerden birini seçmeyecekseniz, "DİĞER" seçeneğini seçerek kendi önerinizi belirtiniz.


3. BÖLÜM | ÖNCEKİ BÖLÜMDEKİ AÇIKLAMALARA GÖRE BELİRLENEN HEYETİN SEÇİMİ VE VEKALETNAME İLE HEYETİN YETKİLENDİRİLMESİ, YETKİLENDİRİLEN HEYET İLE AVUKATIN SÖZLEŞMESİNİN YAPILMASI VE SONRASINDA YASAL OLARAK YAPILMASI GEREKEN BİNA ORTAK KARAR PROTOKOLÜNÜN VE YAPILACAK OLAN KAT KARŞILIĞI İNŞAAT SÖZLEŞMESİNİN GENEL VE ÖZEL ŞARTLARININ OLUŞTURULARAK SİZLERE SUNULMASI.

1. 1'den ve 9'uncu bloka kadar yer alan paydaşlarımız için öne çıkan veya önerilen TEMSİL HEYETİ ile 10'dan ve 25'inci bloka kadar yer alan paydaşlarımız için öne çıkan veya önerilen TEMSİL HEYETİ bu ankette sayılmıştır. Bu kapsamda ankette adı verilen kişilerden dilediğiniz temsilciyi seçebilirsiniz.

2. Eğer ilgili bloklarda öngörülmemiş başka bir adayınız varsa

3. veya kendiniz aday iseniz

ankette DİĞER seçeneğini seçerek adayınızın ismini belirtmenizi rica ederiz. En az 10 kişinin önerdiği bir kişi olursa sayılan listeye doğrudan eklenecektir.

Eğer, "ben hiç birini tanımıyorum beni sadece avukatımız kişisel olarak temsil etsin" diyorsanız Av. Cihat DEMİRBAĞ'ı da seçebilirsiniz. Ben herkesin bu ankete katılımcı olmasını, önerilerini bizzat paylaşmasını istiyorum. Herkesin sesini duyalım. Her bir malikimiz kendinin temsiliyetinden gönül hoşluğu ve güven duysun. Ama kendi kendine küsüp köşelerde sessiz beklemekle, hiç bir sorumluluk almamakla, tecrübesini, önerisini, kaygısını bize bildirmemekle bu işi olgunlaştırmamız zor olur.

O nedenle ciddiye alarak herkesin katılım göstermesini dileriz. Eğer bu ankete herkes katılımcı olursa bu işin de başarılacağının bir göstergesidir.

Herkes kendi blok numrasına göre oyunu kullanmalıdır.

1'den ve 9'uncu bloka kadar öne çıkan veya önerilen TEMSİL HEYETİ'nin Seçim Anketi için buraya tıklayınız.

10'dan ve 25'inci bloka kadar öne çıkan veya önerilen TEMSİL HEYETİ'nin Seçim Anketi için buraya tıklayınız.

Seçimden sonra bu heyete verilecek vekaletname hakkında sizleri aydınlatarak burada örneğini paylaşacağım.

Daha sonra yetkilendirilen heyetle toplantı yapıp sözleşmenizi hazırlayıp hepinizin değerlendirmesine sunacağız.

Bu konularda mutabakat sağlandıktan sonra firmaların ihaleye daveti aşamasına geçeceğiz.

.....................

Malumunuz 3/3 tam imza alamamış olan 2 firmanız var. Bunlardan ALİT Firması eski parsel durumunda bir parsel 2/3'ü almışken bakanlığın yaptığı tevhid ( arsa birleştirme) işlemi sonucunda bu avantajı kullanamaz olmuştur. Prestije Gruba imza atanların ise 2/3'ü geçmiş olduğu bakanlıkça bildirilmiştir.

Ancak geçen uzun süreden dolayı firmaya veya süreçteki bazı tavırlara, firmaların çekişmelerine, bazı firma temsilciliği yapan insanların davranışlarına karşı tepkiler ve güvensizlikler oluşmuştur.

Bu minvalde sitenizin hukuk müşavirliğine talip olarak gerek Alit Firması ile gerek Prestij Firması ile gerek müstakbel adaylar ile görüşmeler sağlanarak yapıcı bir orta yol bulunması için gayret ettik.

2/3 konusunda Prestij'in iddiaları ile azınsanmayacak bir grubun iddiaları çakışınca yanlış bir işlem yapmamak, işin içeriğinin konrol edilmesini sağlamak için Prestijin imza listesini yayınladım ve ben bir süre sessiz kaldım. Ki bu sürede 2/3 olmadığını iddia eden gruplar kendi sağlamalarını yapsınlar diye imkan verdim. 2/3'ün sağlandığını görünce sizleri firmaların kavgaları arasında davalar arasında uzayan bir mağduriyete maruz bırakmak istemedim. Hizmet verirken karşımda da yeterli bir çoğunluk olup olmadığından emin olmadığım için önce geri çekilmeye karar verdim. Sonra bir çok kişi hem telefonla arayıp hem de yanıma gelerek soranlar olup, hayır acele etmeyin devam etmeliyiz çünkü 2/3 oranı sağlansa bile Prestijin bu 8 yıllık sözleşmesi ile kesinkes devam etmeyeceğiz, beklemede kalınan 8 yılda bir çok değişen koşullar oluştu. O nedenle avukay bey yanımızda kalmaya devam edin diye bir talep oluştu. Zira madem ki sözleşme değişen koşullara göre güncellenmeyecekse Prestij'in 236'yı sağlamış olmasının bir cazibesi kalmadı. Bizler %50 oranı ile veya her bağımsız bölüm için teklif edilecek m2 oranı ile bu hususu değerlendirmek ve avukat beyin sağladığı birlik beraberllik ve profesyonel hazırlık kapsamında yeni firma arayışında olacağız, dediler. Bu minvalde heyette olan veya öncülük eden arkadaşlarla sürecimize devam ediyoruz.

Başlangıçta sizlerden yeterli katılımı websitemizde görmediğim için bu emeğimizin boşa gitmesi ihtimali nedeniyle yeterli bir sayı ile ciddiyetle katılım olacaksa bu çalışmayı derinleştirebiliriz. Şu an sitemizden bizimle iletişim kuran kişi sayısı 120 civarındadır. Bu sayının 200'e ulaşması halinde genel kanaatin bu olduğu hususunda ikna olmuş olacağız ve hizmetimize devam edeceğiz.

Yoksa sizleri firmaların kavgasının arasında bırakmak istemiyorum. Zira bundan en fazla zarar eden sizler olursunuz.

O nedenle tüm bu hususlarda malikler bu yeni durumu anlayana sindirene kadar güzel bir hazırlık çalışması sonucunda video ile bilgilendirme yapılsın diye karar verdik. Ben de bu minvalde bir kaç gün sonra sizlere detaylı bilgilendirme yapacağım.

Geri dönüşlerinizi en alttaki mesaj kısmından yazılı olarak yapınız. Zira her arayan kişi ile 40-50 dakika telefonu kapatmak mümkün olmuyor. O nedenle evvela yeni yayınlayacağımız videoyu izlemenizi rica ederim. Video yayınlanınca sizlere bilgi verilecektir.

Videomuz yayınlanınca notlar alınız, anlaşılmayan bir yer olursa o kısmı tekrar dinleyiniz. Yine aklınızda kalan bir husus anlaşılmazsa bize aşağıdaki mesaj kısmından yazınız.

Bu durumu iyiden iyiye değerlendirmek gerektiği için video yayınlamakta acele etmedim. Videodan sonra her şey netleşecektir.

Ayrıca bir kaç dedikodu hakkında bilgi vereyim.

Bazı arkadaşlar diğer maliklerle benim adıma konuşma yapıyor. Bu sırada sanki ben şu veya bu firmanın burayı yapacak mali gücü olmadığını söylediğimi söylüyor. Ben ne söyleyeceksem videolarımda söylüyorum.Yine azilname konusunda kimseyi telkin etmem. Ancak örneğğin hem Prestiji eleştirip hem azil veya ön fesih bildirimi yapmıyor hem hem başka firma/larla sözleşme imzalanıyor, hem avukatın sürecisinizi toplamak üzere henüz bilabedel yaptığı bu ön hizmete yeterli katılımı sağlamıyorsunuz, öyleyse bu işi nasıl ciddiye alalım, hangi yönü ile ele alalım? kimlerle hareket edelim, hareket ettiğimiz kişiler sizi temsil ediyor mu? gibi bir sürü soru oluşuyor. Yani tutumlarınız tutarsızlık yaratıyor. Bu durum da Alit'i de Prestiji de sizleri de beni de belirsizlik içinde strese itiyor. O yüzden yaklaşımınızı netleştirip ona göre davranmalısınız. Birşeyleri yaparken -mış gibi yapmamalısınız. Kararlarınız net olmalı.

Prestij ile fesih mi edeceksiniz, tavrınız net olmalı ki o da sessiz kalmasın aktif katılım göstersin. Düzeltme mi yapacak yoksa dava mı açacak o zaman görürsünüz.

Yine prestij ile mi devam edeceksiniz, yeni firmalara gidilsin mi? Buna karar verdiğinizde ya Prestije buna çözüm getirecek, hem sözleşmenin düzeltilmesi hem teminat veya ortak sunması hem de başlama tarihini netleştirmesi yönüyle bir adım atacak ya da o defterleri kapatıp, arka planda oluşan duruu tamir için ben aranızda arabulucuk yapacağım eş zamanlı olarak da yeni firma/lar ile ilgili olarak bina ortak karar protokolümüzü 2/3 çoğunluk ile almamız gerekir. Bu bina ortak karar protokolü toplantısı mutlaka bizim organize ettiğimiz şekilde oluşturulmalıdır.

Bu minvalde gelen anketlerden öne çıkan kişileri her iki bloka bir temsilci atarayarak planlıyoruz. Bu temsilcilere verilecek yetki ile bina ortak karar protokolü oluşturulacaktır. O taktirde de sürece katılmayıp, tüm paydaşların birlik beraberliğinin yanında durmayıp da belirli bir firmanın yanında duran kişilerin hisseleri yasal haklarımız kullanılarak satılacak ve oybirliği tesis edilecektir. Sonra da süreçlerimize devam edeceğiz.

2- Yukarıdaki yazıyı iyi anlamadan Avukat geri çekildi gbibi yorumlyanlar oluyor. Böyle bir şey henüz söz konusu değil. Demek istiyoruz ki yeterli katılım varsa gereği yapılacaktır eğer yeterli katılım yoksa sizleri boşu boşuna olamadık durumların içine sürüklemeyelim. Benim hizmetime devam edip etmeyeceğim hususu sizlerin katılımı ile cevap bulacaktır. Siz birlik oldukça karşınızda kim durabilir? Ama siz birlik olmazsanız Cihat DEMİRBAĞ ne yapsın? Devlet ne yapsın? Ben bu güne kadar bir ücret almaksızın oldukça zaman ayırdım ve ayırıyorum. Bu emeği lütfen dikkate ve ciddiye alınız. Böylece bu birliğin oluşması için gayret ediyoruz.

Şimdilik selam ve saygılar sunuyorum.

Av. Cihat DEMİRBAĞ

PRESTİJE GRUP ŞİRKETİNE İMZA ATAN MALİKLERİMİZ
NOTLAR : Aynı satır içinde yazan birden çok kişi olan kısımlar veraset ilamı yapılmadan imza atan paydaşları gösteriyor.
Bilgi kısmı boş olan kişiler üstündeki ilk kişilerin paydaşlarıdır. O yüzden kişi olarak ayrı bağımsız bölüm olarak ayrı gösterilmiştir.
İmza atan bağımsız bölüm sayısı bu listede 236 dır. Kişi sayısı 283’tür. Veraset intikali yapmadan imza atanlar, intikallerini yapınca bu kişi sayısı 283’ten çok fazladır.
İMZA ATAN BAĞIMSIZ BÖLÜM SAYISI İMZA ATAN KİŞİ SAYISI ADA PARSEL BLOK BLOK KAT BAĞIMSIZ BÖLÜM NO MALİK
1 1 16087/1 A 10 ZEMİN 1 ALİ DEMİRCİ : DURSUN Oğlu
2 2 16087/1 A 10 ZEMİN 2 OSMAN YILDIRIM : MEHMET Oğlu(EMİNE-MUHAMMET-DAVUT- FARUK YILDIRIM AYŞE KARTAL İNTİKAL )
3 3 16087/1 A 10 1. NORMAL 3 SELEN YAVAŞ : EJDER Kızı(EJDER YAVAŞ SATIŞ)
4 4 16087/1 A 10 1. NORMAL 4 HAKAN DİKYAR : HASAN Oğlu
5 NEVİN DİKYAR : REMZİ RECEP Kızı
5 6 16087/1 A 10 1. NORMAL 5 MUAZZEZ GÜLAY : FEHMİ Kızı
6 7 16087/1 A 10 2. NORMAL 6 SALİM ÇALLI : HASAN Oğlu
7 8 16087/1 A 10 2. NORMAL 7 AYTEN ÇAKIR : ZEKİ Kızı
9 MELİSSA ÇAKIR : AYTAÇ CELAL Kızı
8 10 16087/1 A 10 2. NORMAL 8 AYŞE REYHAN ÇALIŞKAN : MEHMET Kızı
11 BEYHAN MEYDANCI : MEHMET Kızı
12 NESLİHAN FURLAN : MEHMET Kızı
13 OSMAN ÇALIŞKAN : MEHMET Oğlu
9 14 16087/1 A 10 3. NORMAL 9 HASAN BALIK : HASAN BASRİ Oğlu
10 15 16087/1 A 10 3. NORMAL 10 ŞENOL BAŞCI : HÜSEYİN Oğlu
11 16 16087/1 A 10 3. NORMAL 11 AYYÜCE ÖZTÜRK : İBRAHİM Kızı
12 17 16087/1 A 10 4. NORMAL 12 BİLGİ ZAFER : REŞAT Kızı
13 18 16087/1 A 10 4. NORMAL 13 CELİL SOMOĞLU : OSMAN ZEKİ Oğlu
14 19 16087/1 A 10 4. NORMAL 14 GÖZDE BAŞCI : YAKUP Kızı
15 20 16087/1 B 11 ZEMİN 1 DURSUN ATİK : MEHMET Oğlu
16 21 16087/1 B 11 ZEMİN 2 YAŞAR ŞAHİN : ŞAHİN Oğlu
17 22 16087/1 B 11 1. NORMAL 3 MUSTAFA GİRGİN : FERİDUN Oğlu
18 23 16087/1 B 11 1. NORMAL 4 HİLMİ CEBE : HASBİ Oğlu
19 24 16087/1 B 11 1. NORMAL 5 FİKRİYE ÖNER : CEMAL Kızı
25 İSMAİL ÖNER : YAHYA Oğlu
20 26 16087/1 B 11 2. NORMAL 6 MEHMET ALİ ASLANTEKİN : HASAN ALİ Oğlu
21 27 16087/1 B 11 3. NORMAL 10 MUHTEREM SERTDEMİR : HÜSEYİN HÜSNÜ Kızı
28 SEZİN BERBER : TANER Kızı
29 BANU SERTDEMİR : TANER Kızı
30 MUHTEREM SERTDEMİR : HÜSEYİN HÜSNÜ Kızı
22 31 16087/1 B 11 4. NORMAL 12 EMİNE TEPEÇAM : HÜSEYİN Kızı
32 AHMET TEPEÇAM : SADIK Oğlu
23 33 16087/1 B 11 4. NORMAL 13 FATMA ERGÜN : MUZAFFER Kızı
34 HANİFE UĞURLU : MUZAFFER Kızı
24 35 16087/1 B 11 4. NORMAL 14 AYSEL AYDOĞAN(ÖZER) : HÜSEYİN Kızı
25 36 16087/1 C 12 ZEMİN 1 FATMA KAYACAN : AHMET Kızı
26 37 16087/1 C 12 ZEMİN 2 İSMET EKİNCİ : LÜTFİ Oğlu(HÜSNİYE, HAKAN,ŞÜKRAN EKİNCİ İNTİKAL)
27 38 16087/1 C 12 1. NORMAL 3 MUHTEREM YILMAZ : HAŞİM Kızı
39 GÖNÜL OKYAY : HASAN Kızı
40 TUĞBA YILMAZ(BÜLBÜL) : HASAN Kızı
28 41 16087/1 C 12 1. NORMAL 4 MİHRİMAH ÜLGEN : HALİL İBRAHİM Kızı
29 42 16087/1 C 12 1. NORMAL 5 NURİ ARSLAN : HACI OSMAN Oğlu
30 43 16087/1 C 12 2. NORMAL 6 PINAR OKTAV BALCI(UĞUR) :ERTUĞRUL Kızı
31 44 16087/1 C 12 2. NORMAL 7 AHMET DOĞAN : HÜSEYİN Oğlu
32 45 16087/1 C 12 3. NORMAL 10 ÖZCAN ULU : MÜSLİM Oğlu
33 46 16087/1 C 12 3. NORMAL 11 ASLI DÖSEVİLYA BATU : ALBERT Kızı
34 47 16087/1 C 12 4. NORMAL 12 HASAN KAHRAMAN : BORISSOV Oğlu
35 48 16087/1 C 12 4. NORMAL 13 SEÇKİN YALÇIN:SALAHATTİN Oğlu
36 49 16087/1 C 12 4. NORMAL 14 REMZİYE KESKİN : MEHMET Kızı
37 50 16087/1 D 13 ZEMİN 1 ASLI TOGAY : TURGUT Kızı (TUNCAY TOGAY )
38 51 16087/1 D 13 ZEMİN 2 AYŞE DEDE(KIRKYILDIZ) : MEHMET Kızı
39 52 16087/1 D 13 1. NORMAL 3 AYSEL TUĞ : RIFKI Kızı
40 53 16087/1 D 13 1. NORMAL 4 ERCAN ÖZTÜRKOĞLU : MEMET ASLAN Oğlu
41 54 16087/1 D 13 1. NORMAL 5 NİLGÜL UÇ : YAKUP Kızı
42 55 16087/1 D 13 2. NORMAL 6 KİRAZ KOŞUCU : ALİ Kızı
43 56 16087/1 D 13 2. NORMAL 7 AYŞE ACAR : MEHMET NECATİ Kızı
44 57 16087/1 D 13 2. NORMAL 8 MEHMET ALTUNCU : İBRAHİM Oğlu
45 58 16087/1 D 13 3. NORMAL 11 AYŞE GÜNDÜZ : YAKUP Kızı
46 59 16087/1 D 13 4. NORMAL 12 TÜRKAN ÖZYILDIRIM : OSMAN Kızı
47 60 16087/1 D 13 4. NORMAL 13 SAİM KARAHASAN : NURİ Oğlu
48 61 16087/1 D 13 4. NORMAL 14 YÜKSEL ALPAGUT : NURİ Kızı
49 62 16087/1 E 14 ZEMİN 1 NAZMİ KIZILTEPE : NİYAZİ Oğlu MAKBULE/BAYRAM/BANU )
50 63 16087/1 E 14 ZEMİN 2 ALİŞAN BAKŞİ : MEHMET Oğlu (VEKİL ESRA BAKŞİ)
51 64 16087/1 E 14 1. NORMAL 3 MEHMET DENİZ : ASIM Oğlu
52 65 16087/1 E 14 1. NORMAL 4 HÜSEYİN AVNİ ÇAKIROĞLU : HÜSEYİN Oğlu
53 66 16087/1 E 14 1. NORMAL 5 DURSUN ASİM GÖDEK : MUSTAFA Oğlu
54 67 16087/1 E 14 2. NORMAL 6 SEHER YILDIZ : SÜLEYMAN Kızı
55 68 16087/1 E 14 2. NORMAL 7 SELİM ALİ GELİŞOĞLU : MUHARREM KADİR Oğlu
56 69 16087/1 E 14 2. NORMAL 8 HURŞİT KAYA : ŞAKİR Oğlu VARİSLER REMZİYE Kaya-mustafa kaya-safiye kaya çakar-gülsen kaya baytoz ilkcan kaya-rabia irem kaya
57 70 16087/1 E 14 3. NORMAL 9 FERHAT GÜLMÜŞ : CELAL Oğlu
58 71 16087/1 E 14 3. NORMAL 10 AYDIN TUĞ : HAMİT Oğlu
59 72 16087/1 E 14 3. NORMAL 11 HATİCE ASUMAN BAYKENT : HASAN Kızı
60 73 16087/1 E 14 4. NORMAL 12 SAFİYE ÇAKAR : HURŞİT Kızı
61 74 16087/1 E 14 4. NORMAL 13 DİLEK ÖZKAN : HASAN Kızı
75 HASAN ÖZKAN : SAFFET Oğlu
62 76 16087/1 E 14 4. NORMAL 14 NURAY TEMİZKAN : ŞUAYİP Kızı(GÜLAY SEVAL İNTİFA)
63 77 16087/1 F 15 ZEMİN 1 NURŞEN YERLİKAYA (ÇELİK) : HÜSEYİN Kızı
64 78 16087/1 F 15 ZEMİN 2 İZZET KARABAL : HASAN oğlu
65 79 16087/1 F 15 1. NORMAL 3 GÜLAY YAZICI : NAZMİ Kızı
66 80 16087/1 F 15 1. NORMAL 4 BARBAROS SAĞIROĞLU : MEHMET ZEKİ Oğlu
67 81 16087/1 F 15 1. NORMAL 5 MUKADDES KILIÇ : RUFAT Kızı
82 MEHMET KILIÇ : HALİL Oğlu (( HATİCE KILIÇ,MELİKE ZEKİ,MELTEM KILIÇ KOÇ, AYŞE MERAL KILIÇ)
83 FİLİZ KILIÇ : HALİL Kızı
68 84 16087/1 F 15 2. NORMAL 6 GÜNLER İME : ALİ OSMAN Kızı
69 85 16087/1 F 15 2. NORMAL 7 KADRİYE ASUMAN ORTAÇ : FAİK Kızı
70 86 16087/1 F 15 2. NORMAL 8 BÜLENT IŞIK : TURGUT Oğlu
71 87 16087/1 F 15 3. NORMAL 9 YAŞAR GÜNEL : AHMET Oğlu
72 88 16087/1 F 15 3. NORMAL 10 ERSİN TEKER : KAYA Oğlu
73 89 16087/1 F 15 3. NORMAL 11 KAYHAN KARAKAŞ : ALİOSMAN Oğlu
74 90 16087/1 F 15 4. NORMAL 12 TİMUÇİN ULUCAK : TİMUR Oğlu
75 91 16087/1 F 15 4. NORMAL 13 CEYLAN PINARBAŞI : AHMET Kızı
76 92 16087/1 G 16 ZEMİN 1 KENAN GÜNER : ALİ Oğlu
77 93 16087/1 G 16 ZEMİN 2 HAMİDE SARI : AHMET Kızı (ALİ SARI)
78 94 16087/1 G 16 1. NORMAL 3 ORHAN EŞKİLİ : MAHMUT Oğlu
79 95 16087/1 G 16 1. NORMAL 4 ALİ KÖYLÜER : İDRİS Oğlu
80 96 16087/1 G 16 1. NORMAL 5 SİMİZAR KARADEMİR : ŞEMSİ Kızı
81 97 16087/1 G 16 2. NORMAL 6 LATİF KARAKAŞ : MEHMET TURSUN
82 98 16087/1 G 16 2. NORMAL 8 HAMZA ÖZCAN : MÜSLÜM Oğlu
83 99 16087/1 G 16 3. NORMAL 9 OSMAN AYDOĞDU : MEHMET CELAL Oğlu
84 100 16087/1 G 16 3. NORMAL 10 HANIM EŞKİLİ : MAHMUT Kızı
85 101 16087/1 G 16 4. NORMAL 12 MEHMET TUTAK : OSMAN Oğlu
86 102 16087/1 G 16 4. NORMAL 13 BEKİR GÜL : ALİ Oğlu
87 103 16087/1 G 16 4. NORMAL 14 RAŞİT ŞENLİK : ABDULLAH NECATİ Oğlu
88 104 16087/1 H 17 ZEMİN 1 NACİYE (NURAY Baş, FEVZİYE YILDIZ)GÖNEY : ABDÜLHAMİT Kızı
105 BİLAL(FAHRETTİN) GÖNEY : ABDURRAHMAN Oğlu
89 106 16087/1 H 17 ZEMİN 2 ZEYNEP KARAYALIN : HALİL Kızı
90 107 16087/1 H 17 1. NORMAL 3 SADİ AĞIR : SABRİ CİHAN Oğlu
108 SAVER AĞIR : SABRİ CİHAN Oğlu
91 109 16087/1 H 17 1. NORMAL 4 LEYLA HANEDAR : HALİL Kızı
92 110 16087/1 H 17 1. NORMAL 5 MEHMET KILIÇ : CABİR Oğlu
93 111 16087/1 H 17 2. NORMAL 6 DİDEM ÖZBEK : SELAMİ Kızı

112 ASLIHAN ÇETİN : SELAMİ Kızı
113 GÖKHAN ÖZBEK : SELAMİ Oğlu
94 114 16087/1 H 17 2. NORMAL 7 ALİ ÇELİKTEN : MUSTAFA Oğlu
95 115 16087/1 H 17 2. NORMAL 8 MUZAFFER ERTEN : İSMAİL Oğlu
96 116 16087/1 H 17 3. NORMAL 9 AYSEL GÖNEY : NİYAZİ Kızı
97 117 16087/1 H 17 3. NORMAL 10 SEMİHA ŞİŞMAN : SALİH Oğlu
98 118 16087/1 H 17 3. NORMAL 11 NERMİN ÇALIM : MUSTAFA Kızı
99 119 16087/1 H 17 4. NORMAL 12 ÜNAL ALKAN : AHMET Oğlu
100 120 16087/1 H 17 4. NORMAL 13 HALİL KAYA : MEMET ALİBAZ Oğlu
101 121 16087/1 H 17 4. NORMAL 14 İSMAİL SARITAŞ : HASAN Oğlu
102 122 16087/1 I 18 ZEMİN 1 AYŞE MERAL YAVAŞOĞLU : CEMAL Kızı
123 ALİ İHSAN YAVAŞOĞLU : MEHMET KAZIM Kızı
103 124 16087/1 I 18 ZEMİN 2 MUSTAFA ERSOY : İSMAİL Oğlu
104 125 16087/1 I 18 1. NORMAL 3 SATILMIŞ AL : KAMİL Oğlu
105 126 16087/1 I 18 1. NORMAL 4 SEMİHAT ÖZUĞUR : ALİ Kızı
127
106 128 16087/1 I 18 1. NORMAL 5 İHSAN KİNSİZ : MÜSLÜM Oğlu
107 129 16087/1 I 18 2. NORMAL 6 FATMA YAMAK : MUSTAFA Kızı
108 130 16087/1 I 18 2. NORMAL 7 GÜLSÜM KESKİN : MEHMET Kızı
109 131 16087/1 I 18 2. NORMAL 8 LEYLA BIYIKLI : MUSTAFA Kızı
132 MEHMET ALİ BIYIKLI : HAMİT Oğlu
110 133 16087/1 I 18 3. NORMAL 9 MEHMET ÇADIR : MEMET Oğlu
111 134 16087/1 I 18 3. NORMAL 10 MEHMET ÇADIR : MEMET Oğlu
112 135 16087/1 I 18 4. NORMAL 13 SEVGİ YILDIRIM : BEKİR Kızı
113 136 16087/1 I 18 4. NORMAL 14 İSMAİL GÜRSES : MUSTAFA Oğlu
114 137 16087/1 İ 19 ZEMİN 1 FÜSUN ŞAHİN(GELİŞOĞLU) : MUHARREM KADİR Kızı
115 138 16087/1 İ 19 ZEMİN 2 AYŞE GÜNDOĞDU : BİLAL Kızı
116 139 16087/1 İ 19 1. NORMAL 3 ALİ AKKAYA : GÜLALİ Oğlu
117 140 16087/1 İ 19 1. NORMAL 4 FİKRET ÇETİNKAYA : ŞAKİR Oğlu
118 141 16087/1 İ 19 1. NORMAL 5 AYSUN DEMİRTÜRK : İBRAHİM Kızı
119 142 16087/1 İ 19 2. NORMAL 6 EKREM ASLAN : MEHMET Oğlu
120 143 16087/1 İ 19 2. NORMAL 7 MEVLÜT KÖSE : ÖMER Oğlu
121 144 16087/1 İ 19 2. NORMAL 8 KAZİM SADEGÜL : SÜLEYMAN Oğlu (VEKİL SERKAN SEFİK)
122 145 16087/1 İ 19 3. NORMAL 9 ERCAN NARDEMİR : MAHMUT Oğlu
123 146 16087/1 İ 19 3. NORMAL 10 MURAT YILDIZ : KAZIM ZEKİ Oğlu
124 147 16087/1 İ 19 3. NORMAL 11 NAZİF SONER : BİLAL Oğlu
125 148 16087/1 İ 19 4. NORMAL 12 AHMET GÜNDOĞDU : BİLAL Oğlu
126 149 16087/1 İ 19 4. NORMAL 13 HALİL HAKKI GÜLHAN : HALİL İBRAHİM Oğlu
127 150 16087/1 İ 19 4. NORMAL 14 BURAK ALİ AŞULA : VELİ Oğlu
128 151 16087/1 J 20 ZEMİN 1 BATU FIRAT : COŞKUN Oğlu
152 AYNUR FIRAT : HASAN Kızı
129 153 16087/1 J 20 1. NORMAL 3 ESRA SARITAŞ : DURSUN Kızı
154 HÜSEYİN ESKİ: DURSUN OĞLU
155 NURSEL ESKİ YENİCİ
130 156 16087/1 J 20 1. NORMAL 4 RAMİZE DEVECİ : NİZAM Kızı
131 157 16087/1 J 20 1. NORMAL 5 ÇİĞDEM GENÇ ÖZTÜRKOĞLU : ATA Kızı
132 158 16087/1 J 20 2. NORMAL 6 HAVA MERSİN : RAİF Kızı
159 ÖZLEM MERSİN IŞIK : ABDULLAH Kızı
160 FATİH MERSİN : ABDULLAH Oğlu
161 SONER MERSİN : ABDULLAH Oğlu
133 162 16087/1 J 20 2. NORMAL 7 ESRA SARITAŞ : DURSUN Kızı
134 163 16087/1 J 20 2. NORMAL 8 FEHMİ ŞAMBEL : SÜLEYMAN Oğlu
135 164 16087/1 J 20 3. NORMAL 9 FATMA ESEN : MUSTAFA NAZMİ Kızı
165 ENGİN ESEN : İLHAN Oğlu
136 166 16087/1 J 20 3. NORMAL 10 YUSUF GÜL(HALİME,ARİF,ZEYNEP ÖZLÜ,BEKİR,MUSTAFA,YUSUF : ALİ Oğlu
137 167 16087/1 J 20 4. NORMAL 12 AHMET İHSAN ÖKE : İSMAİL Oğlu
138 168 16087/1 J 20 4. NORMAL 13 HASAN AYGÜN : MEMET ALİ Oğlu
139 169 16087/1 J 20 4. NORMAL 14 ABDULMETİN ADIYAMAN : GÜRGİN Oğlu
140 170 16093/87 A 21 ZEMİN 1 HAKAN DARCAN : AYDIN Oğlu
141 171 16093/87 A 21 1. NORMAL 2 AYŞEN BAÇ : AZİZ Kızı
142 172 16093/87 A 21 1. NORMAL 3 MEHMET ŞEN : HÜSEYİN Oğlu
143 173 16093/87 A 21 2. NORMAL 4 ZEYNEP ÇORUK : MUSTAFA Kızı
144 174 16093/87 A 21 2. NORMAL 5 İLKNUR GİRGİN : EROL Kızı
145 175 16093/87 A 21 3. NORMAL 6 AYHAN BOZKURT : ABBAS Oğlu
146 176 16093/87 A 21 3. NORMAL 7 NAİME KURTOĞLU : NAZIM Kızı
147 177 16093/87 B 22 ZEMİN 1 ALİ DEMİRTAŞ : AHMET Oğlu
148 178 16093/87 B 22 ZEMİN 2 SATI KARATAŞ : HÜSEYİN Kızı
179 LALE KARATAŞ PEHLİVAN : SALİH Kızı
180 HASAN KARATAŞ : SALİH Oğlu
149 181 16093/87 B 22 1. NORMAL 3 HÜSEYİN ORHAN : HACI İBRAHİM Oğlu
150 182 16093/87 B 22 1. NORMAL 4 RIZA UĞUR : CAFER Oğlu(NURTEN TEZGİDEN)
151 183 16093/87 B 22 1. NORMAL 5 ŞAFAK EKE : ALİ SEDAT Oğlu
152 184 16093/87 B 22 2. NORMAL 6 AYFEL ASILEREN : KEMAL Kızı
185 CEVAT ASILEREN : MUSTAFA Oğlu
153 186 16093/87 B 22 2. NORMAL 7 ŞERAFETTİN CESUR : MUSTAFA Oğlu
154 187 16093/87 B 22 2. NORMAL 8 EROL GİRGİN : KENAN Oğlu
155 188 16093/87 B 22 3. NORMAL 9 HİLMİ TUĞ : AHMET Oğlu
156 189 16093/87 B 22 3. NORMAL 10 MEHMET UYAN : MUSTAFA Oğlu
157 190 16093/87 B 22 3. NORMAL 11 HATİCE KIRANLI : SABRİ Kızı
191 İBRAHİM KIRANLI : HÜSEYİN Oğlu
158 192 16093/88 A 23 ZEMİN 2 BESEY KAYA : MUSTAFA Kızı
159 193 16093/88 A 23 1. NORMAL 3 NUĞMEN ÇALIŞ : AHMET Oğlu
160 194 16093/88 A 23 1. NORMAL 4 AYFER SOLMAZ : MEHMET Kızı
161 195 16093/88 A 23 1. NORMAL 5 MURAT KAVAZ : CAFER Oğlu
162 196 16093/88 A 23 2. NORMAL 6 ZUHAL TEZCAN : RAFET Kızı
163 197 16093/88 A 23 2. NORMAL 7 FAİK SOYDAN : KAMİL Oğlu
164 198 16093/88 A 23 2. NORMAL 8 YAŞAR TUNÇ : MAHMUT Oğlu(VEKİL SERPİL TUNÇ)
165 199 16093/88 A 23 3. NORMAL 9 GÜLŞEN KARTAL(BİROL ,GÜLSÜN DİLAN KARTAL) : EMİN Kızı
166 200 16093/88 A 23 3. NORMAL 10 HATİCE ÖZKAN : MUSTAFA Kızı
201 İREM ÖZKAN : NAZİF Kızı
202 ARZU YILMAZ : NAZİF Kızı
167 203 16093/88 A 23 3. NORMAL 11 KAZIM TUNÇ : MEHMET Oğlu (VEKİL SERPİL TUNÇ)
168 204 16093/88 A 23 4. NORMAL 12 ÇİĞDEM YÜCE : SEBAHATTİN Kızı( ÇİĞDEM BOZKURT)
169 205 16093/88 A 23 4. NORMAL 13 SEMA AĞUN : FERHAT Kızı
206 SEVTAP UZUN : FERHAT Kızı
170 207 16093/88 A 23 4. NORMAL 14 MEHMET TERZİOĞLU : SATILMIŞ Oğlu
171 208 16093/88 B 24 ZEMİN 1 MUSTAFA UĞUREL (SEVGİ ÇALIK,ŞEVKET,BİLAL,SEVİM,ALİYE,ALİ İNTİKAL) : ŞEVKET Oğlu
172 209 16093/88 B 24 1. NORMAL 3 SEMRA YURDAGÜL : HASAN Kızı
173 210 16093/88 B 24 1. NORMAL 5 OSMAN YILDIRIM : MEHMET Oğlu(EMİNE-MUHAMMET-DAVUT- FARUK YILDIRIM AYŞE KARTAL İNTİKAL )
174 211 16093/88 B 24 2. NORMAL 6 BÜLENT KARAALP : VASFİ Oğlu
175 212 16093/88 B 24 2. NORMAL 7 MUSTAFA ATMACA : İBRAHİM Oğlu(ORHAN,FATMA,REFİGA,BURHAN,KADRİYE ŞENGÜL)
176 213 16093/88 B 24 2. NORMAL 8 OSMAN YILDIRIM : MEHMET Oğlu(EMİNE-MUHAMMET-DAVUT- FARUK YILDIRIM AYŞE KARTAL İNTİKAL )
177 214 16093/88 B 24 3. NORMAL 9 FİRDEVS YAZAR : SEVDAR Kızı
178 215 16093/88 B 24 3. NORMAL 10 MÜŞERREF FİDAN : ALİ Kızı
179 216 16093/88 B 24 3. NORMAL 11 KAMİL ÖZÜŞANLI : DEDE Oğlu
180 217 16093/88 B 24 4. NORMAL 12 HASAN KIZILARSLAN : HÜSEYİN Oğlu
181 218 16093/88 B 24 4. NORMAL 13 FİRDEVS ÇETİNASLAN : HACI Kızı
219 KORAY ÇETİNASLAN : KURTULUŞ Oğlu
220 NİLAY ÇİLOĞLU : KURTULUŞ Kızı
182 221 16093/88 B 24 4. NORMAL 14 ZERCİHAN ENGİN : ALİ Kızı
183 222 16093/88 C 25 ZEMİN 1 MELİHA DİERCKS(AKAR) : SADIK Kızı
184 223 16093/88 C 25 ZEMİN 2 MARİA GÜNEY : MİEÇISLAV Kızı
185 224 16093/88 C 25 1. NORMAL 3 SABAHATTİN TOĞAY : ŞEFİK Oğlu
186 225 16093/88 C 25 1. NORMAL 4 SUNA KURUÇAY : KEMAL Kızı
187 226 16093/88 C 25 1. NORMAL 5 ALİ KAYA : ALİBAZ Oğlu
188 227 16093/88 C 25 2. NORMAL 6 KADRİYE YILDIRIM : ABDÜLAZİZ Kızı
189 228 16093/88 C 25 2. NORMAL 7 HAKKI DEMİREL : HASAN Oğlu
190 229 16093/88 C 25 2. NORMAL 8 BUKET YALÇIN : EROL Kızı
191 230 16093/88 C 25 3. NORMAL 9 GÜNDÜZ ALPSAR : OSMAN FUAT Oğlu
192 231 16093/88 C 25 3. NORMAL 10 CANAN YILMAZ : BAYRAM Kızı (VEKİL MÜSLÜM KAPLAN)
193 232 16093/88 C 25 3. NORMAL 11 MURAT İŞLEYEN : HASAN Oğlu
194 233 16093/88 C 25 4. NORMAL 12 ŞERİF GÜNEŞ (AYTEN GÜNEŞ DAŞ,MÜJGEN GÜNEŞ,NURİYE YILDIZ,SADİ GÜNEŞ): YUSUF Oğlu
195 234 16093/88 C 25 4. NORMAL 13 BAHTİYAR KILIÇ : CAFER Oğlu
196 235 16093/88 C 25 4. NORMAL 14 SEBAHATTİN ÇOLPAN : ALAETTİN Oğlu
197 236 16094/1 A 1 1. NORMAL 3 CUMALİ KOŞAR : MUSTAFA Oğlu
198 237 16094/1 A 1 1. NORMAL 5 METİN SENCER : ÖMERÜL FARUK Oğlu
199 238 16094/1 A 1 2. NORMAL 6 AYŞE OKDELEN : TAHİR Kızı
200 239 16094/1 A 1 2. NORMAL 7 AHMET AYDAN TURHAN : İSMAİL Oğlu
201 240 16094/1 A 1 2. NORMAL 8 MUTLU KAMİL KIVILCIM : METİN BAHRİ Oğlu
202 241 16094/1 A 1 3. NORMAL 9 MİNE DÖNMEZ : ABDİ Oğlu
203 242 16094/1 A 1 3. NORMAL 10 MÜRÜVVET KOŞAR : SAİT Kızı
204 243 16094/1 A 1 3. NORMAL 11 ADNAN ÜSTÜN : ALİ Oğlu
205 244 16094/1 B 2 ZEMİN 1 SAMİ ÖZDEMİR : İSMAİL HAKKI Oğlu
206 245 16094/1 B 2 ZEMİN 2 ŞAHİNDER BUÇUKCU : CAVİT Kızı
246 EMİNE BUÇUKCU : SÜLEYMAN Kızı
247 ALİ BUÇUKCU : SÜLEYMAN Oğlu
248 SALİH İLKAY BUÇUKCU : SÜLEYMAN Oğlu
207 249 16094/1 B 2 1. NORMAL 3 IŞIL İPEK KORKMAZ : HASAN METİN Kızı
208 250 16094/1 B 2 1. NORMAL 4 HASAN BULAN : ŞEVKET Oğlu
209 251 16094/1 B 2 1. NORMAL 5 TEKİN AKKAŞ : HÜSEYİN Oğlu
210 252 16094/1 B 2 2. NORMAL 6 HANİFE AKYÜZ : KEMAL Kızı
211 253 16094/1 B 2 2. NORMAL 7 MEHMET TUNCAY HASKA : MEHMET REŞAT Oğlu
212 254 16094/1 B 2 2. NORMAL 8 HURİYE DOĞAN : MEHMET Kızı
255 EMİNE TURAN : MEHMET Kızı
256 HAYRİYE YILMAZ : MEHMET Kızı
213 257 16094/1 B 2 3. NORMAL 9 NERGÜZE GÖNÜLLÜ : TEVFİK Kızı
214 258 16094/1 B 2 3. NORMAL 10 DURSUN ASİM GÖDEK : MUSTAFA Oğlu
215 259 16094/1 B 2 3. NORMAL 11 HÜRNAZ HASKA : ŞÜKRÜ Kızı
216 260 16094/1 C 3 ZEMİN 2 ÜMİT MURATOĞLU : MURAT Oğlu
217 261 16094/1 C 3 2. NORMAL 7 ARZU BECERİK : İSMAİL Kızı
262 OKAN TECİMEN : İSMAİL Oğlu
218 263 16094/1 D 4 ZEMİN 1 ZAFER DOĞAN : NURETTİN Oğlu
219 264 16094/1 D 4 1. NORMAL 3 NECMİYE ÖZDEMİR : HALİL İBRAHİM Kızı
220 265 16094/1 D 4 1. NORMAL 4 TURAN ERKUT : ÖMER Oğlu
221 266 16094/1 D 4 1. NORMAL 5 FİLİZ NURULLAH ER(ESRA ERGÜNER,FÜSUN EBRU TUTUM,NEBAHAT ER) : HÜSNÜ Oğlu
222 267 16094/1 D 4 2. NORMAL 6 ŞENGÜL KIRA : NEVZAT Kızı
268 RAZİYE KIRA : AHMET Kızı
269 ERKAN KIRA : AHMET Oğlu
223 270 16094/1 E 5 ZEMİN 1 SEVİM UĞUREL : MUSTAFA Kızı
224 271 16094/1 E 5 1. NORMAL 4 MEHMET AYKUT YUMAK : AHMET İFFET Oğlu
225 272 16094/1 F 6 2. NORMAL 8 SEMA YALÇIN : MEVLÜT Kızı
226 273 16094/1 F 6 3. NORMAL 11 MEHMET KEMAL USANMAZ : MUSTAFA Kızı(GÖKHAN USANMAZ-NİGAR LALEHAN USLANMAZ İNTİKAL)
227 274 16094/1 G 7 1. NORMAL 5 ERŞEN DAVUT(ERAY KÖKSAL VE EBRU KINAYİ) : MEHMET MAZHAR Oğlu
228 275 16094/1 G 7 3. NORMAL 10 BEHCET ERSUN : NURİ Oğlu
229 276 16094/1 H 8 ZEMİN 2 AHMET ZAYİM
230 277 16094/1 H 8 1. NORMAL 5 DERYA SUKUŞU : BAHRİ Kızı
231 278 16094/1 H 8 3. NORMAL 10 ÖZCAN ÇETİNKAYA : KADİR Oğlu
232 279 16094/1 I 9 1. NORMAL 2 DİLAVER ÖZKAN : NASUH Oğlu
233 280 16094/1 I 9 1. NORMAL 3 MEHMET SUAT SÖZEN(SELDA,ŞÜKRAN : AHMET Oğlu
234 281 16094/1 I 9 2. NORMAL 4 MEVLÜDE ÖZKAN : MEVLÜT Kızı
235 282 16094/1 I 9 3. NORMAL 6 YAŞAR KARAMEŞE : SALİM Oğlu
236 283 16094/1 I 9 3. NORMAL 7 YÜKSEL KARAKAYA : KADİR Oğlu