BUZ REZİDANS

Değerli Buz Rezidans paydaşları,

Site yönetiminiz tarafından bir sorumluluk çalışması olarak sizlerin sitenizde yaşanan hukuki durumlar hakkında yaşanan bilgi karışıklıklarını gidermek ve içinde bulunulan duruma yapıcı bir çözüm bulmak maksadıyla genel bir bilgilendirme ve durum tespitine ilişkin hukuki bilgilendirme talep edilmiş, bu bilgilendirme videosu yönetiminize sunulmuştur.

Ayrıca konu hakkında soru sormanız icap ederse aşağıdaki form üzerinden 1 ay boyunca aynı konuya ilişkin sorularınızı sorabilirsiniz. Sorularınız cumartesi günleri cevaplanmaktadır.

Site paydaşları ile toplu whatsapp görüşmelerinin verimsizliği nedeniyle Her Cumartesi müvekkillerden gelen bu mesajları okuyup cevaplamaktayız. Buz Rezidans Sitesi ile ilgili olarak Site Hukuk Müşavirliğinize yönelik sorularınız varsa aşağıdaki formdan gerekli bilgileri ekleyerek mesajınızı bize iletebilirsiniz. Bu mesajlar sadece Buz Rezidans Sitesine özgülenmiş olan buz@cihatdemirbag.com.tr adresinde toplanmaktadır. Bu hizmet geçici bir hizmet alımmı olduğu için 1 ay boyunca hizmete açık olacaktır.