FRANCHISING HUKUKU

Türkiye pazarında, geniş bir yelpazede yer alan franchise fırsatlarını titizlikle inceledik. Bu süreçte, marka itibarı, finansal performans, yatırımın geri dönüş süresi ve franchise sahiplerine sağladıkları destek gibi çeşitli kriterleri göz önünde bulundurduk. Burada, seçtiğimiz bazı önde gelen firmaları ve sundukları fırsatları sizlere tanıtıyoruz...

در بازار ترکیه، ما فرصت‌های فرنچایز موجود در یک طیف گسترده را با دقت بررسی کردیم. در این روند، مواردی مانند شهرت برند، عملکرد مالی، مدت بازگشت سرمایه و حمایتی که این شرکت‌ها به صاحبان فرنچایز خود ارائه می‌دهند را در نظر گرفتیم. در اینجا، برخی از شرکت‌های پیشروی انتخاب شده توسط ما و فرصت‌هایی که ارائه می‌دهند را به شما معرفی می‌کنیم.

İş Modeli ve Eğitim Desteği:

Franchise veren firma, işletme kurulumu ve yönetimi konusunda detaylı eğitim ve destek sağlar. Yabancı yatırımcılar için bu, yeni bir pazarda etkili bir başlangıç yapmak anlamına gelir.

Pazarlama ve Reklam Desteği:

Merkezi pazarlama stratejileri ve reklam kampanyaları, özellikle yeni bir ülkede iş kurarken büyük bir avantajdır.

پشتیبانی مدل کاری و آموزش: شرکت‌های فرنچایزدهنده، حمایت و آموزش‌های دقیقی در زمینه تاسیس و مدیریت کسب‌وکار ارائه می‌دهند که برای سرمایه‌گذاران خارجی به معنای شروع موثر در یک بازار جدید است.


۳. پشتیبانی بازاریابی و تبلیغات: استراتژی‌های مرکزی بازاریابی و کمپین‌های تبلیغ اتی، به‌ویژه هنگام راه‌اندازی کسب‌وکار در یک کشور جدید، مزیت بزرگی است.

Gloriajeans

Ercanburger

Foccacia

Franchise Nedir,

Franchising Avantajları

Franchising Sözleşmelerinde Dikkat Edilecek