Hangi Davalara Bakıyorsunuz?

Esasen avukatlık ve danışmanlık hizmetleri çok genel bir alanı ifade eder. Özellikle küçük şehirlerde değerli meslektaşlarımız imkanlar çerçevesinde hemen her konuda avukatlık mesleğinin verdiği tecrübeler ışığında hukuk tekniği çerçevesinde araştırmalar yaparak, hemen her konuda hizmet vermek durumunda kalabilirler.

Ancak özellikle büyük şehirlerde meslektaşlarımız bazen birden çok adliyenin olması, dava sayısının ve dava türlerinin çokluğu nedeniyle belirli konularda daha fazla pratik yapma imkanı bulmaktadır.

Buna ek olarak gelen iş sayısının tatmin edici olduğu durumlarda hep aynı işi yapmayı tercih etmektedirler. Büyük şehirlerde aynı tür davalarda çokça tecrübesi olan meslektaşlar ise birbirleriyle ortak çalışmlar yürüterek işlerin uzman kadrolarla yürütme imkanı bulmaktadırlar.

Demirbağ Hukuk ve Arabuluculuk Ofisimiz de gerek bünyesindeki ortak avukatlarımız gerekse ofis dışında birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımız avukatlar ve teknik danışmanlarımızla birlikte çok yönlü ve profesyonel danışmanlık hizmetleri vermektedir. Bu hizmetlerin süreçlerinde gereken temsiliyet, denetim, raporlama veya dava temsili gibi hizmetleri müvekkillerine sunmaktadır.

Aynı zamanda yurt dışı temsilcilerimizle birlikte Yurt dışında açılması gereken davalarda destek olduğumuz gibi yurt dışında yaşayan yurttaşlarımızın Türkiye'deki işleri hakkında da danışmanlık, temsil hizmetleri ve avukatlık hizmetleri vermekteyiz.

Ofisimizin genel olarak çalıştığı faaliyet konularına http://cihatdemirbag.com.tr/hizmetlerimiz linkine tıklayarak detaylı bilgiye erişebilirisiniz.

237521i