KARTAL | KAPER SİTESİ

GENEL BİLGİ :

Değerli Kaper Sitesi Paydaşları,

Bu sayfanın çizgiden üstteki kısmı hep sabit kalacaktır. Böylece burada hep en son yayınlanan videoyu göreceksiniz. Ancak sitenizle ilgili önceden yayınlanmış videoları da sırasıyla görmek için buraya tıklayınız. Yeni bilgilendirme videoları eklendikçe listede güncellenerek sıralanacaktır.

Ayrıca aşağıdaki mesaj kısmından bana mesaj yazdığınız zaman her cumartesi günü ben gelen maillerdeki sorunlarınıza eğileceğim. Günlük bir iletişim kurmak heyet seçilene kadar zor olacaktır çünkü paydaş sayısı çok. Herkesle telefonla görümek taktir edersiniz ki zor oluyor. Ama söz uçar yazı kalır.

Ayrıca Anketlerimiz sizlerden her birinin sürece ilişkin tercih yapmasını, öneride bulunmasını sağlayacaktır. Toplantılarda çaıkça söyleyemediğiniz özel sorunlarınızı bu özel mesaj kısmından bana iletebileceksiniz.


KAPER SİTESİ'nin profesyonel bir hizmet ışığında yeniden birlik haline getirilerek, yeni bir heyet, yeni sözleşme taslağı ve yeni müteahhit adaylarına yapılacak bir ihale ile müteahhit bulma sürecini canlandırıp, ilerletmek için hukuk ofisimizden hizmet alıp almamak konusunda yaklaşımınızı ortaya koymak için anketimize katılmanızı rica ederiz.

1. ANKETİMİZE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ ( Hukuk Danışmanı Seçimi)

Bu anketten sonra tüm sürecinizi planlayıp, sizlere bildireceğim ve yaptıklarımızdan sonra bir anda yola çıkmış olacağız. Heyet seçimini yaptıktan sonra bir kaç ay içinde inşallah sizi ifrmalarla ihale aşamasına getirmeyi başaracağımızı umuyorum. Benim hızım sizin katılım hızınıza bağlı olacak.

Yeniden görüşmek dileği ile selam ve saygılar sunuyorum.

Av. Cihat DEMİRBAĞ

avukat cihat demirbağ

KAPER SİTESİ İLETİŞİM FORMU

Site paydaşları ile toplu whatsapp görüşmelerinin verimsizliği nedeniyle Her Cumartesi müvekkillerden gelen bu mesajları okuyup cevaplamaktayız. KAPER Sitesi ile ilgili olarak Site Hukuk Müşavirliğinize yönelik sorularınız varsa aşağıdaki formdan gerekli bilgileri ekleyerek mesajınızı bize iletebilirsiniz. Buradaki mesajlar sadece KAPER sitesine özgülenmiş olan [email protected] adresinde toplanmaktadır.