KARTAL | KAPER SİTESİ

Bu sayfada hep en son yayınlanan videoyu göreceksiniz. Ancak sitenizle ilgili önceden yayınlanmış videoları da sırasıyla görmek için buraya tıklayınız. Yeni bilgilendirme videoları eklendikçe listede sıralanacaktır.

KAPER SİTESİ'nin profesyonel bir hizmet ışığında yeniden birlik haline getirilerek, yeni bir heyet, yeni sözleşme taslağı ve yeni müteahhit adaylarına yapılacak bir ihale ile müteahhit bulma sürecini canlandırıp, ilerletmek için hukuk ofisimizden hizmet alıp almamak konusunda yaklaşımınızı ortaya koymak için anketimize katılmanızı rica ederiz. 1. ANKETİMİZE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

KAPER SİTESİ İLETİŞİM FORMU

Site paydaşları ile toplu whatsapp görüşmelerinin verimsizliği nedeniyle Her Cumartesi müvekkillerden gelen bu mesajları okuyup cevaplamaktayız. KAPER Sitesi ile ilgili olarak Site Hukuk Müşavirliğinize yönelik sorularınız varsa aşağıdaki formdan gerekli bilgileri ekleyerek mesajınızı bize iletebilirsiniz. Buradaki mesajlar sadece KAPER sitesine özgülenmiş olan [email protected] adresinde toplanmaktadır.