KARTAL | YENİ YUVA KOOPERATİFİ

Bu sayfada hep en son yayınlanan videoyu göreceksiniz. Ancak sitenizle ilgili önceden yayınlanmış videoları da sırasıyla görmek için buraya tıklayınız. Yeni bilgilendirme videoları eklendikçe listede sıralanacaktır.

Sitemizi kat karşılığı verdiğimizde arsamızın küçük ama daire sayısının çok olması ve imar durumunda verilen inşaat hakkının kısıtlı olması nedeniyle müteahhite hakkını verdikten sonra kalan kısmın yaşanabilir bir büyüklükte olması için Belediye ve Milli Emlaktan zorunlu olarak yapılacak olan satın alma konusunda mali durumunuzu göz önüne alarak satın alma yapıp yapmayacağınıza ilişkin ilk anketimizi sizlere sunuyoruz. 1. ANKETİMİZE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Değerli Üyerimiz

Gelecekte sitemizin kentsel dönüşümüne hazırlıklı olabilmek için kooperatif arsamızın bulunduğu ada içinde satın almak durumunda olduğumuz belediye ve milli emlaka ait parseller ile ilgili satın alma taleplerimiz ilgili kurumlara yapılmıştır.

İlk cevabi yazımız belediyeden gelmiştir. 18.02.2021 tarih ve 21976 kayıtlı dilekçemiz üzerine belediye meclisi konuyu ele alarak 2021/29 Karar nolu ve 05.03.2021 tarihli Belediye Meclis Kararı ile G22A10D2A pafta, 10866 ada, 3 parsel sayılı taşınmazın 881,78 m² hissesinin hissedarlara satışının yapılmasına karar verilmiştir. İlgili karara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ramazan Ayı sonunda Milli Emlak ve Belediye'den gelen tüm yazılar ve fiyat bildirimleri sonucunda gerekli çalışmaların yapılabilmesi için yetki alınacaktır. Bununla ilgili genel kurul hazırlığımız kapsamında gerekli ilan yapılacak ve buradan da sizlere bilgi verilecektir.

satın alma bedel yazıları

BELEDİYE MECLİS KARARI

KARTAL BELEDIYESI SATINALMA

1. parsel

2. parsel

2-3

2-1

1-2

1-3

1-1

1-2

YENİYUVA SİTESİ İLETİŞİM FORMU

Site paydaşları ile toplu whatsapp görüşmelerinin verimsizliği nedeniyle Her Cumartesi müvekkillerden gelen bu mesajları okuyup cevaplamaktayız. Yeniyuva Sitesi ile ilgili olarak Site Hukuk Müşavirliğinize yönelik sorularınız varsa aşağıdaki formdan gerekli bilgileri ekleyerek mesajınızı bize iletebilirsiniz. Bu mesajlar sadece Yeniyuva sitesine özgülenmiş olan [email protected] adresinde toplanmaktadır.