KARTAL | YENİ YUVA KOOPERATİFİ

Bu sayfada hep en son yayınlanan videoyu göreceksiniz. Ancak sitenizle ilgili önceden yayınlanmış videoları da sırasıyla görmek için buraya tıklayınız. Yeni bilgilendirme videoları eklendikçe listede sıralanacaktır.

Sitemizi kat karşılığı verdiğimizde arsamızın küçük ama daire sayısının çok olması ve imar durumunda verilen inşaat hakkının kısıtlı olması nedeniyle müteahhite hakkını verdikten sonra kalan kısmın yaşanabilir bir büyüklükte olması için Belediye ve Milli Emlaktan zorunlu olarak yapılacak olan satın alma konusunda mali durumunuzu göz önüne alarak satın alma yapıp yapmayacağınıza ilişkin ilk anketimizi sizlere sunuyoruz. 1. ANKETİMİZE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

YENİYUVA SİTESİ İLETİŞİM FORMU

Site paydaşları ile toplu whatsapp görüşmelerinin verimsizliği nedeniyle Her Cumartesi müvekkillerden gelen bu mesajları okuyup cevaplamaktayız. Yeniyuva Sitesi ile ilgili olarak Site Hukuk Müşavirliğinize yönelik sorularınız varsa aşağıdaki formdan gerekli bilgileri ekleyerek mesajınızı bize iletebilirsiniz. Bu mesajlar sadece Yeniyuva sitesine özgülenmiş olan [email protected] adresinde toplanmaktadır.