KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJE TAKİBİ

Takip ettiğimiz projelerden malik sayısı çok yüksek olan projeleride, paydaşların bilgilendirilmeleri ve paydaşların sorunlarını tek bir merkez üzerinden yürütebilmek, anketler yaparak verilen cevaplara göre müvekkillerimizin istemlerini uygulayabilmek için bu sayfada projelere özel yer vermekteyiz.

Sosyal medya hesapları veya whatsapp gibi programlar üzerinden kurulan iletişimler, çok fazla sayıda paydaşın olduğu yerlerde istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle birlik beraberlik ruhu bozulmadan, bilgi kirliliği oluşmadan, evrak karmaşası oluşmadan sürekli güncel duruma göre yenilenen bildirimlerimizi buradan hizmet verdiğimiz müvekkillerimizle paylaşıyoruz.

Çok sayıda insanın, projeyi etkileme ihtimali olabilecek türlü özel sorunları olabilmektedir. Toplu ortamlarda konuşulamayan bu hususlar ( nesepten kaynaklı olaylar, boşanma, terör davaları vb.) hakkında bizlerle özelden iletişime geçerek ister randevu alarak yüzyüze görüşebilirisiniz. Ancak genel olarak sitenize özel oluştutulan iletişim formlarımız üzerinden iletişim halinde olmamız daha iyidir.

Bazı hizmet verdiğimiz sitelerin sayfaları şifrelidir. Zira özel bilgi ve videolar olabilemektedir. Veya sizlere iletilen bazı belgelerde detaylı kişi bilgileri olabilemektedir. Bu nedenle bu tür bilgiler içeren sayfalarımız şifreli olup, altındaki iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçerseniz size yardımcı olabiliriz.

TÜRKTER SİTESİ

TÜRKTER SİTESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ. AYRICA DOĞRUDAN ESKİDEN YENİYE TÜM BİLGİLENDİRME VİDEOLARINA İSE BURAYA TIKLAYARAK ERİŞEBİLİRSİNİZ.

KAPER SİTESİ

KAPER SİTESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ. AYRICA DOĞRUDAN ESKİDEN YENİYE TÜM BİLGİLENDİRME VİDEOLARINA İSE BURAYA TIKLAYARAK ERİŞEBİLİRSİNİZ.